CZYM JEST CHIP MagicTouch™ od ELITEKEY?

W dobie cyfrowej, gdzie każdy z nas jest aktywny w mediach społecznościowych, często potrzebujemy szybkiego i efektywnego sposobu, aby podzielić się swoim profilem z nowo poznanymi osobami. EliteKey idąc z duchem czasu przedstawia innowacyjne rozwiązanie – wbudowany chip zbliżeniowy MagicTouch™ w technologii NFC w mankiecie naszych ubrań. 

Oto kilka pytań i odpowiedzi, które pomogą Ci zrozumieć, jak działa i do czego służy chip MagicTouch™.

1. Czym jest chip MagicTouch™ od EliteKey? 

Chip MagicTouch™ to małe, dyskretne urządzenie w technologii NFC wbudowane w mankiet naszych ubrań, które umożliwia szybkie i proste dzielenie się swoim profilem w dowolnych mediach społecznościowych.

2. Jak to działa? 

Wystarczy zbliżyć mankiet z logo klucza EliteKey, w którym jest chip MagicTouch™, do telefonu nowo poznanej osoby. Telefon automatycznie wyświetli profil mediów społecznościowych, który jest przypisany do chipa – może to być Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, TikTok lub inny portal. Może to być też strona internetowa Twojej firmy, pinezka w mapach Google z Twoim lokalem, a nawet Twoja ulubiona piosenka czy film na YouTube!

3. Dlaczego warto korzystać z chipa MagicTouch™? 

Nie musisz już dyktować lub wpisywać skomplikowanej nazwy swojego profilu (szczególnie jak masz w niej znaki typu „podłoga” czy myślniki). Wystarczy jedno zbliżenie, a Twój nowy znajomy będzie mógł od razu podziwiać Twoją stronę w mediach społecznościowych lub stronę www Twojej firmy. Nie ma łatwiejszego sposobu na pozyskanie nowych followersów i klientów!

4. Czy jest to bezpieczne? 

Tak, chip MagicTouch™ jest w pełni bezpieczny. Przekazuje jedynie informacje o Twoim profilu społecznościowym, które chcesz udostępnić. Nie przechowuje innych danych ani nie ma dostępu do informacji w Twoim telefonie.

5. Czy chip MagicTouch™ emituje promieniowanie?

Nie, chip MagicTouch™ jest tak skonstruowany, aby pobierać energię niezbędną do jego zasilania ze zbliżonego do niego telefonu. Tylko wtedy zaczyna działać i trwa to ułamek sekundy. Później chip jest nieaktywny, nie ma zasilania i nie emituje żadnego promieniowania.

6. Jaka jest żywotność chipa? 

Chip MagicTouch™ jest odporny na pranie w temperaturze nawet 200 stopni, więc nie ma ryzyka uszkodzenia go podczas użytkowania ubrań. Co więcej chip nie potrzebuje zasilania, więc nie trzeba wymieniać w nim baterii.

7. Jak mogę skonfigurować swój chip MagicTouch™? 

Podczas zakupu ubrań z wbudowanym chipem (oznaczone są w sklepie specjalną ikoną MagicTouch™) prosimy o wpisanie w komentarzu do zamówienia linku do swojego profilu w social mediach lub dowolnego innego linku, który ma się otwierać podczas zbliżenia telefonu do chipa. My zaprogramujemy chip dla Ciebie, nic więcej nie musisz robić!
Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować zmienić dane na chipie, zgłoś się do nas (proces ten może podlegać dodatkowej, drobnej opłacie). 

Z chipem MagicTouch™ od EliteKey dzielenie się swoim profilem w mediach społecznościowych staje się prostsze niż kiedykolwiek! Odkryj magię technologii i bądź zawsze o krok przed innymi! 

Z czasem będziemy prezentować Wam co raz to nowe możliwości jakie są ukryte w chipie MagicTouch™! Dlatego bądź na bieżąco i obserwuj nasz Instagram!